Užtrauktukai, pagaminti Lietuvoje

Pagrindinė mūsų įmonių veikla yra užtrauktukų ir virvučių gamyba, didmeninė prekyba siuvimo priedais bei galanterijos gaminių aksesuarais. 1994 metais įkurta įmonė dabar turi du fabrikus Kaune ir Šiauliuose, kurių bendras plotas 8000 m2. Šiuo metu kolektyvą sudaro 60 patyrusių darbuotojų. Beveik 30 metų patirtis gaminant užtrauktukus, tiekiant siuvimo priedus didžiausioms siuvimo, mezgimo bei baldų gamybos įmonėms, suteikia pasitikėjimo savimi konkuruojant vietinėje ir užsienio rinkose. Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą ir pasiūlyti jiems geriausią kokybę bei paslaugas, mes stengiamės tobulinti savo įgūdžius, įdiegti naujas technologijas, atnaujinti įrengimus ir kasmet papildyti prekių asortimentą. Pusę savo produkcijos mes eksportuojame į Europos Sąjungos šalis.

        Gaminame:

  • Užtrauktukus: spiralinius, plastikinius, metalinius.

Gaminame pagal užsakovo pageidaujamą ilgį, spalvą ir kiekį. Galime pasiūlyti net 600 spalvų ir įvairius spynelių modelius.

  • Virvutes: pintas, megztas, suktas ir austas.

Gamybai naudojami verpalai iš poliesterio, medvilnės ir kitų siūlų pluoštų.

         Prekiaujame:

  • Siuvimo, baldų gamybos priedais: siuvimo, apmėtymo, dygsniavimo siūlais, sagomis, lipnia kontaktine juosta (velcro), užtrauktukų juosta ir spynelėmis, atšviečiančia 3M (8906) juosta, kanteliu ir kt. 
  • Plastikine ir metaline furnitūra: spaudėmis, užsegimais, sagtimis, kelnių kabėmis, akutėmis, magnetais ir kt.
  • Audiniais: impregnuotais, pamušalais, audiniais skirtais darbo rūbams, medžiotojų / žvejų  kostiumams, PU dirbtine oda skirta baldų gamybos pramonei bei  automobilių sėdynių apmušalams ir kt.
  • Kitais siuvimo priedais

Kainos sutartinės. Taikoma lanksti nuolaidų sistema.